sobota, 5 marca 2016

Czasochłonna Brokatowa Układanka

Time-consuming Glitter Placement

Hej!
Ostatnio odkryłam, że bardzo lubię glitter placement'y. Zrobiłam dwa proste mani używając tej techniki TUTAJ i TUTAJ, więc tym razem zdecydowałam się zrobić coś odrobinę bardziej skomplikowanego i czasochłonnego. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;)

Hey!
Lately I discovered I really like glitter placements. I did two simple manicures using this technique HERE and HERE, so this time I decided to try something a bit more complicated and time-consuming. I hope You'll like it ;)


Moim pierwszym krokiem w tym mani było pomalowanie paznokci dwoma warstwami Joko J162 Exclusive Blue. To śliczny teal i pomyślałam, że ładnie będzie pasował do niebieskawego, opalizującego brokatu jaki wybrałam do tego mani. Potym kroku odbiłam czarny zygzakowy wzór. Użyłam płytki B. Loves Plates B.01 Geometry Is Perfect, ich Stempla Jumbo oraz lakieru do stempli Colour Alike Kind Of Black.

My first step in this manicure was painting my nails with two coats of Joko J162 Exclusive Blue. It's a lovely teal colour and I thought it would fit nicely to the blueish, opalescent glitter I picked for this nail art. After this I stamped a black zigzag design. I used B. Loves Plates B.01 Geometry Is Perfect plate, their Jumbo Stamper and Colour Alike Kind Of Black stamping polish.
Brokat jakiego użyłam pochodzi ze sklepu Lady Queen i jest częścią TEGO setu. Jak widzicie na zdjęciach brokat wygląda na paznokciach bardziej zielono niż niebiesko, więc przykleiłam go do tealowych pasków, a czarne zostawiłam widoczne. Tak samo jak w przypadku moich dwóch poprzednich glitter placement'ach nałożyłam Golden Rose Gel Look (po jednym paznokciu, żeby top coat za bardzo nie wysechł) i przykleiłam brokat. Całość pokryłam jedną warstwą INM Out The Door.

The glitter I used comes from Lady Queen store and it's a part of THIS set. As You can see on the photos the glitter appears on the nails more green than blue, so I stuck it on the teal stripes and left the black ones visible. Just like in my two previous glitter placements I applied Golden Rose Gel Look (one nail at a time, so the top coat doesn't dry to much) and than stuck the glitter. The whole thing is covered with one coat of INM Out The Door.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam..

Below You can see the plate I used..

Żródła: http://allegro.pl/show_user.php?uid=37818237

..i resztę produktów.

..and the rest of the products.


27 komentarzy:

 1. efekt końcowy jest cudowny, ale podziwiam twoją cierpliwość :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie, trochę układania było ;)

   Usuń
 2. Efekt extra ale aż się boję zapytać ile czasu Ci to zajęło :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom nie było to jakoś niesamowicie długo. Dobrze zrobiłam odsemplowując wzór, łatiwej było układać. Dzięki!

   Usuń
 3. Pomysł i efekt super :) Ja bym się chyba rozdwoiła jakbym miała tak wyklejać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Supwe, że efekty mojego układania się podobają. Trzeba było ciut dłużej nad nim posiedzieć, ale z drugiej strony nie aż tak strasznie. Jakoś spodziewałam się, że dużo dłużej mi z nim zejdzie niż faktycznie zeszło ;)

   Usuń
 4. O kurczę, ale Ci to musiało czasu zająć, zazdroszczę cierpliwości :D
  Mani cudowne aż dziw, że wcześniej Cię nie znalazłam, zostaję na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam za jakiś czas powtórzyć takie mani, muszę sprawdzić ile czasu z tym faktycznie schodzi. Mam wrażenie, że to tylko tak strasznie wygląda. Mi zaskakująco sprawnie to szło, pewnie porównywalnie z kolorowaniem tintami.
   Super! Miło mi, że Cię zainteresowałam :)

   Usuń
 5. efekt końcowy jest niesamowity :) bardzo mi się podoba, bo lubię tworzyć takie czasochłonne mani :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że opłaciło się ciut dłużej nad nim posiedzieć. Ja też chyba lubię, to bardzo odstresowujące. Niektórzy robią na drutach, ja dziubdziam na paznokciach :)

   Usuń
 6. oh wow, ja bym nie miała cierpliwości do takiego układania. świetne zdobienie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno wymagało trochę uwagi i skupienia, ale wydaje mi się, że nie więcej niż kolorowanie stempli na przykład.

   Usuń
 7. Wow, genialne! Ale to musiało dużo czasu zająć. :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że się podoba. W sumie nie wiem ile dokładnie, ale na pewno nie aż tak długo ile mogloby się wydawać. Dość sprawnie mi to szło ;)

   Usuń
 8. szalejesz z tymi glitter placementami :D podziwiam za wytrwałość - wyglądają świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam w planie recenzję, więc skutecznie mnie to zmotywowało do spróbowania. Potem natomiast nieźle się wciągnęłam. Na prawdę spodziwałam się, że to bardziej męczące. Cieszę się!!!

   Usuń
 9. Rewelacyjnie wyszło! Też lubię glitter placement, mimo, że jest czasochłonny to rezult jest tego warty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło ogromnie! Oooo tak, to co wychodzi na koniec jest bardzo satysfakcjonujące.

   Usuń
 10. Przeszłaś samą siebie, to jest błyszcząca rewelacja! O ile uwielbiam wręcz oglądać efekty, tak na układanie się nie piszę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D:D:D Nie taki diabeł straszny, na prawdę. Ja zanim nie zrobiłam to mi się wydawało to tak strasznie męczące, a poszło dość sprawnie :)

   Usuń
 11. omg ileż Ty masz cierpliwości :D efekt powalający - wart tego dziubdziania xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe jeszcze zależy do czego :D Tutaj akurat chyba miałam baaardzo dobry dzień, a jak już się zdecydowałam to poszło na prawdę nieźle. Absolutnie mnie to nie zmęczyło ani nie sfrustrowalo ;)

   Usuń
 12. ooo rany! tak bardzo jak mi się to podoba, tak bardzo nie wyobrażam sobie ile czasu to musiało zająć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na prawdę nie aż tak długo ;) Serio!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.