wtorek, 2 czerwca 2015

Rainbow Colors

Cześć Wam!
Tym razem mam bardzo kolorowe mani do pokazania. Jest to również pierwszy raz kiedy próbowałam naklejek szablonowych do zdobień.

Hi there!
This time I have a very colourful manicure to show You. This is also the first time I tried out nail art vinyls.


Użyłam tutaj całej masy kolorów żeby stworzyć bazę. Myślę tylko, że dałam za dużo czerwonego na wskazówkę. Wszystkie paznokcia miały trochę czerwieni, ale na tym jest po prostu za dużo.. Kolory jakich użyłam to: China Glaze Sun Of A Peach, Grass Is Lime Greener, Too Yacht To Handle, Bottoms Up, Sneaker Head.

I used here a whole lot of colours to create the base. I only think I gave too much of red on my index finger. All of the nails had a bit of red, but on this one there's just too much.. The colours I used are: China Glaze Sun Of A Peach, Grass Is Lime Greener, Too Yacht To Handle, Bottoms Up, Sneaker Head.


Nałożyłam kolory losowo przy pomocy gąbki do makijażu. Całość przypominała mi patchwork. Na koniec dodałam warstwę brokatowej mgiełki Wibo Express Growth 471 żeby połączyć kolory.

I applied the colours randomly with a make-up sponge. The whole thing reminded me of patchwork. In the end I added a coat of glitter mist Wibo Express Growth 471 to bind the colours together.
Trójkątny kształt uzyskałam dzięki naklejkom szablonowym do zdobień zrobionym przez tą samą osobę od której często kupuję naklejki do french'a. Mam jeszcze kilka wzorów i ciągle testuję, ale te używało się świetnie. Klej jest dość mocny, więc lakier nie podsiąka pod naklejkę. Często najpierw naklejam naklejkę na skórę dopiero potem na paznokieć żeby trochę osłabić klej. Naklejki muszą być używane na całkowicie wyschnięty manicure albo ściągniemy naklejkę razem z lakierem bazowym.

I achieved the triangle shape thanks to nail art vinyls made by the same person from whom I often buy French tip stickers. I have a few designs left and I'm still testing, but these were great to use. The glue is quite strong, so the polish doesn't get underneath the sticker. I often stick them first to my skin and then to my nails to weaken the glue a bit. The stickers have to be used on a fully dried manicure or we'll take off our sticker with the base polish.


Po naklejeniu naklejek nałożyłam jedną warstwę czarnego lakieru na pozostałą część płytki. Zawsze używam lakieru o dobrym kryciu żeby jedna warstwa wystarczyła. Czerń jakiej tu użyłam to My Secret 121.

After sticking the nail vinyls I applied a coat of black polish on the rest of my nail. I always use a polish with good coverage so just one coat is enough. The black I used here is My Secter 121.
Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.24 komentarze:

 1. Jak na moje skromne oko: idealne! Gratuluję doboru kolorów i wykonania! Czapki z głów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na prawdę? To super, bo ja byłam strasznie zła na ten czerwony na wskazówce (ciemno różowy tak de facto). Miło, że mimo to wyszło :)

   Usuń
 2. świetny, oryginalny pomysł i piękny efekt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie :* Super słyszeć!

   Usuń
 3. Genialnie to wyszło! świetne kolory no i super kontrastują z czarnym! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam ochotę na to mani już jakiś czas, ale chyba takich naklejek nie ma dostępnych jeszcze w PL.. Dzięki śliczne za komplementy!

   Usuń
 4. Bardzo mi się podoba to zdobienie :-) Tęcza przezierająca spod czerni wygląda świetnie! Super pomysł ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Fajnie, że się spodobało!

   Usuń
 5. Jeszcze trochę i założę fanklub Twoich paznokci!
  Są genialne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe to niesamowicie mi miło ;) Staram się jak mogę!

   Usuń
 6. Efekt końcowy bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Myślę, że jeszcze nie raz coś takiego wypróbuję z innymi kombinacjami pod spodem.

   Usuń
 7. Boskie, myślę że nic więcej nie trzeba dodawać:)

  OdpowiedzUsuń
 8. This is stunning, I love the colours you used! xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I'm really happy to hear that! Thanks :*

   Usuń
 9. Piękny manicure, gdybyś nie wspomniała o tej czerwieni na wskazującym paznokciu pewnie bym nie zauważyła iż na innych jest jej mniej :P Tak czy owak zdobienie wpadło mi w oko <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe ja to czepialska jestem jak coś nie wyjdzie po mojej myśli, więc ta za duża, czerwona plamka mnie wkurzała trochę :D Super, że mani tak Wam się spodobało! Dzięki wielkie :*

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.