niedziela, 7 czerwca 2015

Green Glitter Gradient

Cześć,
tym razem mam Wam do pokazania ciemniejszy manicure. Użyłam kilku zieleni od China Glaze i zdołałam zrobić brokatowy gradient.

Hi,
this time I have a darker manicure to show You. I used a bunch of greens from China Glaze and managed to do a glitter gradient.


Przede wszystkim zmalowałam jedną warstwę China Glaze Holly Day jako bazę pod mój brokatowy lakier. Jeżeli śledzicie mojego bloga to wiecie, że lubię tak robić żeby mieć łatwiejsze zadanie przy czyszczeniu skórek. Lepiej jest dla mnie stworzyć ładna linię przy skórkach mając kremowy lakier na sobie, przy brokatach często zmywam sobie kolor z niektórych drobinek i na koniec są srebrne.

First of all I painted one coat of China Glaze Holly Day as a base for my glitter polish. If You fallow my blog You know that I like to do that in order to have a easier task cleaning up my cuticles. It's better for my to make a nice line near my cuticles when I have a cream polish on, with glitters I often remove the colour from some particles and they're silver in the end.


Kiedy mam już kolor bazowy i jest ładnie wyczyszczony, maluję dwie warstwy China Glaze Glittering Gerland. To połączenie jest całkowicie kryjące.

When my base colour is on and it's nicely cleaned up, I painted two coats of China Glaze Glittering Gerland. This combo was fully opaque.Moim nastepnym krokiem jest gradient. Użyłam China Glaze This Is Tree-mendous i gąbki do naczyń.

My next step was the gradient. I used China Glaze This Is Tree-mendous and a dishsponge.


Poniżej możecie zobaczyć lakiery jakich użyłam.

Below You can see the polishes I used.


Ten manicure miał mały tunning. Wypróbowałam znów moje szablonowe naklejki do zdobienia, tym razem trochę szerszy wzór trójkątów. Niestety zepsułam prawą rękę. Mój lakier nie był wystarczająco suchy i zdjęłam go razem z jedną z naklejek. Udało mi się zrobić kilka zdjęć lewej ręki, ale są w sztucznym świetle i nie są najlepszej jakości.

This manicure had a little tuning. I tried my nail art vinyls again, this time a wider triangle design. Unfortunately I messed up my right hand. My polish wasn't dry enough and I took it off with one of the stickers. I managed to take some photos of the left hand, but their in artificial light and they don't have the best quality.


Ciemne części paznokci na palcu serdecznym i środkowympokryte były Essie Stylenomics, a reszta czernią My Secret 121. Na wierzchu jest jedną warstwa INM Out The Door.

The dark parts of my ring and middle finger were covered with Essie Stylenomics and the rest with My Secret 121 black. On top there's one coat of INM Out The Door.
Dzisiaj mam nawetmakijaż, również w ciemno zielonych kolorach. Mam nadzieję, że Wa, się spodoba.

Today I even have a make-up, also in dark green colours. Hope You like it.6 komentarzy:

 1. Ależ Ty masz piękne oczy <33 A co do mani, świetnie wyglądają te glitterowe trójkąty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo mi miło :) Nooo niestety zepsułam to mani, za szybko chciałam skończyć :D

   Usuń
 2. piękny gradient! śliczne te chinki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, bardzo choinkowo wyszło :) Wszystkie Chinki świąteczne :D

   Usuń
 3. No po prostu przepięknie zarówno oczy jak i pazurki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super słyszeć! Ostatnio mniej było makijaży, to teraz postaram się nadrobić zaległości :)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.