piątek, 25 kwietnia 2014

Kolejne błyskotki

Mam dla Was trzy kompleciki jakie jakiś czas temu zrobiłam. Pierwszy składa się z medalionu o oczku wielkości 18x25mm oraz kolczyków 13x18mm. Dodatkowo uroku nadają małe, ażurowe serduszka. Całość w kolorze granatowym. Lakier jakiego użyłam to Sensique 164.


Drugi komplet zrobiony jest z  tego samego lakieru Sensique oraz brokatowego topu Simple Beauty 07. Mamy tutaj kolczyki z oczkiem wielkości 20mm, z ażurowym brzegiem. Mniejsze oczko ma 10mm. Do kompletu zrobiłam pierścionek również o oczku 20mm oraz guziczki 10mm i 14mm. Guziczki miały być dodatkiem w formie broszki do czarnego żakietu.


Ostatni komplet składa się z bransoletki z oczkiem 20mm i różyczkami oraz medalion o wielkości oczka 25mm. Ma on już masywniejszą ramkę, ale bardzo fajnie wyglądał w komplecie z bransoletką. Całość stworzona z lakieru O.P.I My Vampire Is Buff.


Jak Wam się podobają?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.