niedziela, 22 stycznia 2017

#CREATIVENAILPARTY - Tydzień 1 - Kolory Zimy

#CREATIVENAILPARTY - Week 1 - Winter Colors

Cześć!
Rzutem na taśmę zdecydowalam się dołączyć do #CREATIVENAILPARTY organizowanego przez The Cieniu. To zimowy projekt, który rozpoczął się 16ego stycznia i obejmuje 4 tematy, każdy trwa tydzień. Dla mnie pracując na pełen etat, to idealna ilośc czasu na przygotowanie czegoś specjalnego.

Hi!
At the last minute I decided to join the #CREATIVENAILPARTY organized by The Cieniu. It's a winter project that started on the 16th January and involves 4 themes, each one lasts a week. For me that's a perfect amount of time to prepare something special while working full time.


Jak widzicie pierwszy temat to Kolory zimy, a oto co ja stworzyłam. Wiem, że to pewnie najbardziej przewidywalny manicure ever - białe i niebieskie kolory plus śnieżynki :D Niemniej jednak mam nadzieję, że Wam się spodoba.

As You can see the first theme is Winter colors and here's what I created. I know it's probably the most predictable manicure ever - white and blue colours plus snowflakes :D Nonetheless I hope You'll like it.


Zaczęłam od nalożenia dwóch warstw mojego ulubionego, białego lakieru Safari 56. Żyby był bardziej śnieżny dodałam brokatową mgiełkę - Salon Perfect Cosmic Dust.

I stated by applying two coats of my favourite white polish Safari 56. To make it more snowy I added a glitter mist - Salon Perfect Cosmic Dust.


Wiekszość moich paznokci ma stemplowy wzorek na końcówkach żeby wyglądało to jak french manicure oraz pojedynczą śnieżynkę na środku. Ten wzorek "french tip" pochodzi z płytki MoYou London Kaleidoscope 12, a śnieżynka z płytki B. Loves Plates B.05 Let It Snow.

Most of my nails have a stamping design on the tips to make it look like a french manicure and a single snowflake in the middle. This "french tip" design comes from MoYou London Kaleidoscope 12 plate and the snowflake from B. Loves Plates B.05 Let It Snow plate.
Kiedy planowałam to mani chciałam zrobić wszystkie paznokcie takie same. Niestety wzorek jakiego użyłam do french'a był za wąski na mój kciuk. Zdecydowaąłm wtedy użyć całopaznokciowego obrazka ze śnieżynkami pasującymi do tych na pozostałych paznokciach na kciuku i serdecznym. Ten wzór także pochodzi z płytki B. Loves Plates B.05 Let It Snow.

When I was planning this manicure I wanted to make all my nails the same. Unfortunately the design I used as a french tip was to narrow for my thumb. I then decided to use a full nail image with snowflakes matching the ones on the other nails for my thumb and ring finger. This design also comes from B. Loves Plates B.05 Let It Snow plate.


Płyskujący niebieski lakier jakim odbijałam wzory to Colour Alike B. an Aurora. Użyłam Stempla B. Loves Plates Crystal Clear żeby idealnie rozmieścić wzory na paznokciach. Manicure jest zabezpieczony jedną warstwą top coat'u Kads i jedną warstwą INM Out The Door.

Tutaj są płytki jakich użyłam..

The shimmery blue nail polish I stamped the designs with is Colour Alike B. an Aurora. I used B. Loves Plates Crystal Clear Stamper to place the designs perfectly on my nails. The manicure is secured with one coat of Kads top coat and one coat of INM Out The Door.

Here are the plates I used..

Źródło: http://moyou.co.uk/


Źródło: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37818237&id=1429

..i większość pozostałych produktów.

..and most of the products.


Następne tematy w #CREATIVENAILPARTY to Jelonki i sarenki, Zimowy las oraz Skandynawskie wzory. Poniżej możecie zobaczyć baner po angielsku.

The next themes in #CREATIVENAILPARTY are Deer, Winter Forest and Scandinavian pattern. Below You can see the banner in English.
16 komentarzy:

 1. Prześliczne. Super pomysł z tymi frenchowymi końcówkami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplementy. Lubię takie udziwnione french'e ;)

   Usuń
 2. Jedno z ładniejszych zdobień na projekt, jakie widziałam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne:) Ja często nie stempluje kciuka jak mam dłuższe paznokcie bo większość wzorów jest za mała ;D Kto patrzy na kciuka ;) A ten frenchowy efekt jest mega fajny, idealnie wygląda na takich migdałkowych paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Hehehe myślałam o tym, żeby kciuki tylko zostawić, ale jakoś sama nie wiedziałam. Koniec końców zrobiłam dwa inne i efekty widziałyście powyżej. Specjalnie z myślą o takich mani kupowałam tą płytkę MoYou. Szkoda, trochę, że kciuki mam za szerokie, ale najwyżej będę kombinować :)

   Usuń
 4. Przepiękne <3 Masz świetne pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :):):) Projekty to zawsze dla mnie ogromna motywacja :)

   Usuń
 5. u mnie z kolei jest inny problem - niektóre wzory są duże lub powtarzalne, więc zaprezentować je w całości mogę tylko na kciuku, bo pozostałe paznokcie są za wąskie :( piękne mani, bardzo podoba mi się ten stemplowany french ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo widzisz, tak żle i tak niedobrze. Ja z reguły wybieram wzory typu Xl ;) Dzięki wielkie za miłe słowa!

   Usuń
 6. Tak jak pisałam na IG - rewelacyjnie wyglądają te wzory w ramach frenczowej końcówki, jestm zauroczona! Całość komponuje się doskonale i wygląda ślicznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strasznie się cieszę, że tak się to mani spodobało. Nawet się nie spodziewałam :):):) Dzięki wielkie!

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.