środa, 13 czerwca 2018

Masura The Walking Red + Some Multichrome Stamping

Hej!
Dzisiaj mam Wam do pokazania niesamowity lakier - Masura The Walking Red. To lakier stworzony w kolaboracji z  @anikibee.

Hey!
Today I have an amazing nail polish to show You - Masura The Walking Red. It's a collaboration polish created with @anikibee.


Muszę powiedzieć, że Masura jest obecnie jedną z moich ulubionych marek. Tworzy oszałamiające lakiery magnetyczne, ale również całą masę świetnych regularnych laksów. Mam już kilka i czekam na zamówienie z Hypnoticpolish z kolejnymi :)

I have to say that Masura is currently one of my favourite brands. It creates the most stunning magnetic polishes, but also a whole lot of great regular ones. I already have a few of their polishes and I'm waiting for an order from Hypnoticpolish with some more :)


Dzisiejszą gwiazgą jest Masura The Walking Red (uwielbiam tą nazwę :D) - bardzo ciemna czerwień z mnóstwem holograficznego microglitteru. Odbiera dech w bezpośrednim słońcu! Nałożyłąm dwie warstwy tego lakieru na kremowej bazie. Pod spód użyłam jednej warstwy Essence Colour Boost Instant Love i przyznaję, to faktycznie jest świetny jednowarstwowiec.

Today's star is Masura The Walking Red (I love the name :D) - a very dark red with lots of holographic microglitter. It's breathtaking in direct sunlight! I applied two coats of this polish over a cream base. Underneath I used one coat of Essence Colour Boost Instant Love and I admit it actually is a great one-coater.


Kusiło mnie żeby zostawić ten lakier tak jak jest, bo wyglądał taaaaak wspaniale, ale ostatecznie odbiłam na nim delikatny, stemplowy wzorek.

I was tempted to leave this polish as it is, because it looked soooooo amazing, but ultimately I stamped a delicate design on it.

Wzór jaki mam na paznokciach pochodzi z płytki MoYou London Mandala 14 i odbiłam go używając Colour Alike & B. Loves Plates B. A Wenus. Ten lakier to multichrom, zmieniający się z różu w pomarańcz i złoto. Dość ciężko było sfotografować te paznokcie z powodu tego jak dużo się na nich dzieje, ale mam nadzieję, że widzicie wyraźnie multichromowy efekt.

The design I have on my nails comes from MoYou London Mandala 14 plate and I stamped it using Colour Alike & B. Loves Plates B. a Wenus. This polish is a multichrome, changing from pink to orange and gold. It was quite hard to photograph these nails because of how much is going on on them, but I hope You can see clearly the multichrome effect.


Jak zwykle pokryłam stemple top coat'em Kads Smudge Resistant żeby zepezpieczyć zdobienie. Z kolei żeby przyśpieszyć wysychanie i przedłużyć trwałość nałożyłam jedną warstwę top coat'u Sally Hansen Diamond Flash.

Like usual I covered the stamping with Kads Smudge Resistant top coat to secure the nail art. To fasten the drying and to extend the wearing time on the other hand I applied one layer of Sally Hansen Diamond Flash top coat.


Poniżej możecie zobaczyć płytkę jakiej użyłam.

Below You can see the plate I used.


Źródło: http://moyou.co.uk/

Jak podoba Wam się to zdobienie? Znacie lakiery Masura? Lubicie? Dajcie znać w komentarzach!

How do You like this nail art? Do You know Masura's polishes? Do You like them? Let me know in the comments!8 komentarzy:

 1. Lakier jest naprawdę cudowny, chociaż dla mnie dużo bardziej na zimę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czasem mam wrażenie, że niektóre kolory czy wykończenia pasują na określony sezon. Jednak czerwienie i borda mogę nosić zawsze.

   Usuń
 2. Póki co mam kilka magnetyków z Masury, ale właśnie czekam na przesyłkę z Hypnotic a w niej kilka kolejnych perełek ;D
  Ta czerwień jest boska i zaczynam żałować, że jej nie zamówiłam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha ja też właśnie dzisiaj dopełniłam moje zamówienie z HP, składa się głównie z laksów Masury. Ten lakier jest fenomenalny, taka mega ciemna czerwień, bordo nawet.

   Usuń
 3. Interesujące zdobienie! Naprawdę! Bordowy lakier widać na pierwszy rzut oka, ale dopiero po chwili widać że tam coś jest delikatnie odbite! Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chciałam przyćmić zdobieniem tego lakieru i chyba udało mi się dobrać stempel odpowiednio delikatny :) Dzięki wielkie!

   Usuń
 4. Niesamowity jest ten lakier. *_*

  OdpowiedzUsuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.