poniedziałek, 23 maja 2016

Coffee Addict Manicure - Part 5

Hej!
Już prawie skończyłam serię Coffee Addict Manicure, ta propozycja jest jedną z ostatnich. Zdecydowałam, że potrzebujemy kolejnej przerwy od beżowych tonów i tym razem główny kolor to różowy.

Hey!
I'm almost done with the Coffee Addict Manicure series, this proposition is one of the last. I decided we need another break from beigy tones and this time the main colour is pink.


Dwa śliczne, różowe odcienie jakie widzicie na moich paznokciach to Color Club Flamingo (ten ciemniejszy) i Color Club Feathered Hair Out To There. Żeby uzyskać pełne krycie potrzebowałam trzech warstw każdego z kolorów.

The two lovely pink shades You can see on my nails are Color Club Flamingo (the darker one) and Color Club Feathered Hair Out To There. To achieve full opacity I needed three coats of each colour.


Na tej bazie zrobiłam spadający brokat używając China Glaze Hello Gorgeous! i małego pędzelka do zdobień. Na dwóch paznokciach dodałam też wzorek stemplowy żeby to mani nabrało kawowej tematyki. Wybrałam napis "Coffee Date" i stolik z krzesłami z płytki Uber Chic Coffee Addict. Wzory odbite były lakierem do stempli Born Pretty #15 oraz Stemplem Uber Chic XL Clear. Chciałam stworzyć romantyczny klimat małej kafejki, mam nadzieję, że mi się udało ;)

On this base I did some falling glitter using China Glaze Hello Gorgeous! and a little nail art brush. On two of my nails I also added a stamping design to make this manicure coffee themed. I picked the inscription "Coffee Date" and the table with chairs from Uber Chic Coffee Addict plate. The designs were stamped with Born Pretty #15 stamping polish and the Uber Chic XL Clear Stamper. I wanted to create a romantic scenery of a little coffee shop, I hope I managed to do that ;)


Tutaj jest płytka Uber Chic jakiej użyłam, myślę jednak, że znacie ją bardzo dobrze dzięki tej serii mani ;)

Here's the Uber Chic plate I used, although I think You know it very well thanks to this manicure series ;)

Źródło: http://uberchicbeauty.com/

Poniżej z kolei jest reszta produktów jakich potrzebowałam.

Below on the other hand is the rest of the products I needed.


26 komentarzy:

 1. Zdecydowanie się udało! Świetny manicure! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda super, bardzo lubię różowy manicure :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło słyszeć! Fajnie, że trafiłam w gust.

   Usuń
 3. Fajne zdobienie, urocze te stemple :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, że Wam się podoba!

   Usuń
 5. Bardzo podoba mi się ten soczysty róż ;) śliczne zdobienie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjemny kolorek, chociaż mógłby lepiej kryć jak na taki dość intensywny kolor. Miło mi bardzo!

   Usuń
 6. Kolejny b. udany kawowy mani. I jak zawsze pięknie udaje Ci się zmalować spadający brokat - idealnie !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że tak piszesz. Ja nie byłam tak w 100% przekonana, w mojej głowie jakoś inaczej wyglądało. Spadający brokat najlepiej mi robić malutkim pędzelkiem do zdobień, wtedy panuję nad niemal każdą drobinką. Mogę rozłożyć wszystko idealnie :)

   Usuń
 7. Bardzo podoba mi się te mani :D

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam ten brokatowy wodospad <3 razem ze stemplami wygląda bosko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za komplementy. Strasznie mnie podbudowałyście dzisiaj, bo miałam jak zwykle jakieś "ale" do tego mani.

   Usuń
 9. dawno nie było Twojego cudnego spadającego brokatu! piękności <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, już jakiś czas ;) Dzięki Kochana!

   Usuń
 10. Piękne te CC. Całość b. ładna.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajna kombinacja, uwielbiam takie brokatowe wodospady - sama za cholerę nie umiem ich robić :( Choć muszę przyznać, że inne propozycje z coffy nails wpadły mi bardziej w oko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi. Rozumiem, bo sama nie byłam szczególnie zadowolona akurat z tego mani ;)

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.