niedziela, 23 listopada 2014

Multichromy od Colour Alike!

Multichrome from Colour Alike!

Witam, dzisiaj mam dla Was gradkę. Chciałabym pokazać Wam cała kolekcję multichromów od Colour Alike. Pominełam tylko 549(L), wygląda tak świetnie, że pokażę Wam go w pełnym mani innym razem.

Hi guys, today I have a terat for You. I'd like to show You the full collection of multi chrome's from Colour Alike. I just skipped the 549(L), it looks so awesom that I'll show it in a full manicure another time.


Colour Alike zaskakuje nas ostatnio nowymi kolekcjami, jak tylko dostanę jedną pojawia się następna. Czytałam gdzieś, że ta ma być ostatnią w tym roku oraz, że jest limitowana. Musiałam ją czym prędzej kupić!

Colour Alike surprises us lately with new collections, a soon as I get one the next appears. I read somewhere that this one is the last one this year and that it's limited. I had to buy it right away!
W kolekcji Multichromy mamy sześć odcieni: 545, 546, 547, 548, 549 i 549(L). Ostatni jest wersją numerka 549, ale ma większy pigment multichromowy. W buteleczkach wyglądają one podobnie, ale na paznokciach są całkiem inne. Nie żałuję, że kupiłam wszystkie. Jedynymi w których widzę odrobinę podobieństwa są 547 i 545. Na pewno nie są takie same, muszę je jednak kiedyś porównać.

In the Multichrome collection we have six shades: 545, 546, 547, 548, 549 and 549(L). The last one is a version of the number 549, but it has a bigger multi chrome pigment. In the bottles they look quite alike, but on the nails I saw that they're different. I don't regret buying all. The only ones I could see some similarities in are 547 i 545. They're surely not the same, but I'll have to compare them some day.


Bardzo się starałam uchwycić te lakiery jak najlepiej, ale było to trudne. Są multichromowe i mają holograficzne drobinki. Mój aparat zwariował :) Mam nadzieję, że widzicie jakie są rewelacyjne!

Na moich zdjęciach widzicie:
Kciuk - 547
Palec wskazujący - 546
Palec środkowy - 549
Palec serdeczny - 545
Mały - 548

I really tried to catch these nail polishes as good as I could, but it was difficult. They are multi chrome and they have holographic particles. My camera went mad :) I hope You can see how awesome they are!

In my photos You can see:
Thumb - 547
Index Finger - 546
Middle Finger - 549
Ring Finger - 545
Pinky - 548


Na moich zdjęciach możecie zobaczyć trzy warstwy każdego koloru. Byłam trochę rozczarowana ponieważ spodziewałam się lepszego krycia. Mam trzy kolory z jednej z poprzednich kolekcji i kryją one po dwóch warstwach. Być może nawet po jednej położonej z większą uwagą. Tutaj trzy warstwy były konieczne. Rezultat rekompensuje jednak jakikolwiek wysiłek!

On my photos You can see three coats of each colour. I was a bit disappointed because I expected better coverage. I have three colours from one of the previous collections and they were opaque in two coats. Perhaps even one would be good if painted with more attention. Here three coats were necessary. The result compensates though any effort!
Na niektórych z moich zdjęć małe holograficzne drobinki są bardziej widoczne. Na żywo wtapiają się, jednak nadają na prawdę świetne, unikalne wykończenie. W sztucznym świetle odbierają dech!

On some of my photos the little holographic particles are more visible. In real life they blend in but give the polishes a really great, unique finish. In artificial light they're breathtaking!


Jako bazę użyłam odżywki, na wierzchu położyłam INM Out The Door. Nie sądzę żeby top zmienił wygląd lakierów, ale miejcie to na uwadze.

As a base I used a nailhardner, on top of the nails I applied INM Out The Door. I don't think that the top coat hanged the look of the polishes, but please have that in mind.


Zazwyczaj jestem sceptyczna jeżeli chodzi o lakiery z metalicznym wykończeniem. Zawsze boję się widocznych pociągnięć pędzelka, ale z odrobiną uwagi poradziłam sobie z tymi lakierami. Wyglądały jednolicie.

Usually I'm pretty skeptical when it comes to polishes with a metallic finish. I'm always afraid of visible brush strokes, but with a bit of attention I could master these polishes. They looked even.


Poniżej są lakiery w sztucznym świetle, ale mój aparat nie oddał ich wystarczająco dobrze. Są niesamowite i nie mogłam oderwać od nich wzroku.

Below are the polishes in artificial light, but my camera didn't do them justice. They're amazing and I couldn't take my eyes off them.


Według mnie te lakiery na prawdę są multichromowe. Mogłam w nich zauważyć tyle kolorów, byłam oniemiała. Zwłaszcza kiedy zobaczyłam je wieczorem :)

These polishes in my opinion are really multi chrome. I could spot so many colours in each of them, I was truly speechless. Especially when I saw them in the evening :)
Kolekcję Multichromy oraz mnóstwo innych lakierów firmy Colour Alike możecie nabyć na stronie colorowo.pl.

You can get the Multichrome collection and many other nail polishes from the brand Colour Alike on the site colorowo.pl.
Poniżej są lakiery w buteleczkach.

Here are the polishes in the bottles.


Mam nadzieję, ze post Wam się podobał.

I hope You enjoyed my post.

20 komentarzy:

 1. Nie wszystkie mnie zachwycają ale faktycznie są niesamowite :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo, jedne są lepsze od innych.. Ale na pewno są warte uwagi. Ja, jako niekoniecznie fanka takich wynalazków - byłam zachwycona.

   Usuń
 2. Mi przeszedł szał na Colour ALike, ale trzeba przyznać, że naprawdę starają się. Co do tej kolekcji lakierów - faktycznie zachwycają kolorami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam sporo lakierów z poprzednich kolekcji, w sumie jak zaczynali to miałam je nawet stacjonarnie w drogerii w mieście. Ostatnio mają dużo pomysłów i mi szał chyba wrócił wręcz :)

   Usuń
 3. Już żałuję, że nie wzięłam 547 :< Jestem bardzo ciekawa tego lakieru z większym pigmentem multichromowym, pokaż, pokaż!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie 547 jest tym jednym, który wydaje się mieć odpowiednik. Momentami wydaje się podobny do 545, ale to zależy od światła. Postaram się jak najszybciej pokazać ten ostatni z większym pigmentem :)

   Usuń
 4. Wow, prześwietny efekt, nie mogę się napatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Heheh mniej więcej taka była moja reakcja jak o nich usłyszałam i zobaczyłam pierwsze swatche :D

   Usuń
 6. kuuurczęęę :( szkoda, że brak funduszy :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałam dylematy,a le zmotywował mnie fakt, że mogą być limitowane..

   Usuń
 7. Ostatnio mnie jakoś nie ciągnie do zakupów lakierowych,ale ta kolekcja jest piękna... Dylematy :P
  Jakbyś mogła tak jednym zdaniem porównać 545,546 i 547?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak dylematy, dylematy :) 546 to całkiem inna bajka, on ma taką turkusową/zielonkawą poświatę jak teraz na niego patrzę, po bokach lekko w fiolet/brąz. 545 i 547 są lekko podobne w tej chwili w dziennym świetle, ale 545 ma niebieski poblask, a 547 fioletowo-rózowy. Inne są jednak, ale to jedyne dwa które można próbować porównywać w ogóle.. Jak próbuję te lakiery opisać i oglądam z każdej strony to są one na prawdę multichromowe, co spojrzę to inne kolory się pojawiają.

   Usuń
 8. Jakie piękne, kocham cię za to, że pokazałaś je wszystkie! Pewnie kupię (je wszystkie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha to cieszę się, że mogłam pomóc :D:D:D Lubię kusić :D

   Usuń
 9. Thanks a lot for the swatches! You just helped me deciding that I need all of them, they are so gorgeous! :/ :) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. That's great! Happy to help :) I hope You'll love them as much as I do!

   Usuń
 10. Odpowiedzi
  1. Owszem! Bardzo fajnie im wyszła ta kolekcja.

   Usuń

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.