niedziela, 28 lutego 2021

Goodbye Winter!!!

Cześć,

technicznie rzecz biorąc wiosna zaczęła się kilka dni temu, więc pomyślałam, że najwyższy czas powiedzieć zimie do widzenia.

Hi there,

technically spring begun a few days ago, so I thought it's high time to say goodbye to winter.

Bazowy lakier na moich paznokciach to piękny, jagodowy brokat ILNP Madeline. Jak zwykle nałożyłam go na kremowy lakier, którym w tym wypadku był China Glaze Urban Night.

The base polish on my nails is a beautiful, berry glitter ILNP Madeline. As usual I applied it over a cream polish which in this case was China Glaze Urban Night.

W tym mani zdecydowałam się pójść w śnieżynki w różnych kolorach, rozmiarach i wzorach. Użyłąm płytki do stempli Clear Jelly Stamper CjS C-24 In The Frosty Air oraz tzrech różnych lakierów do stempli. Biały jest od Kads, jasny i ciemniejszy fiolet to Colour Alike B. a Lavender i B. a Berry Smoothie.

In this manicure I decided to go for snowflakes in various colours, sizes and designs. I used Clear Jelly Stamper CjS C-24 In The Frosty Air plate and three different stamping polishes. White is from Kads, the light and darker purple are Colour Alike B. a Lavender and B. a Berry Smoothie.

Macie już dość zimy i tylko czekacie na wiosnę??? Czy może będziecie tęsknić za śniegiem?

Are You tired of winter ans just waiting for spring??? Or will You miss the snow?

Jako bonus, oto makijaż jaki zrobiłam pod te paznokcie.

As a bonus, here's the makeup I made to match these nail.


2 komentarze:

Zachęcam do komentowania! To właśnie dzięki Waszym komentarzom wiem, czy to co robię przypadło Wam do gustu. Chętnie dowiem się też co Wam się nie podoba i jakie macie sugestie, co mogłabym poprawić. Informuję jednak, że komentarze zawierające odnośniki do innych stron, reklamy itp. będą usuwane.